Breloki 3D dla stałych klientów.

Breloki 3D

Breloki 3D to nasz produkt uzupełniający, który w połączeniu z naklejką 3D tworzy wyjątkowy gadżet, który możecie stosować masowo w swoich kampaniach promocyjnych.

 

Polecamy wykorzystanie breloków 3D głównie do utrzymywania dobrej relacji ze swoimi dotychczasowymi klientami. Wszyscy wiemy jak ważne jest utrzymywanie ze swoimi klientami dobrego kontaktu i ułatwianie im korzystania z naszych usług. Breloczki 3D właśnie służą głównie temu, aby tę relację budować i wspierać również działania wizerunkowe poprzez częsty kontakt klientów z naszym logo na brelokach.

 

Dzięki temu brelok 3D nadają się świetnie jako stały element wspierający sprzedaż wśród stałych klientów, ale też mogą być zachętą do podjęcia współpracy, gdy rozdamy takie breloki reklamowe wśród klientów potencjalnych.

 

breloki reklamowe 3d

Przykład produkcji breloków 3D jednostronnych z naklejką 3D dla firmy Jędruś.

 

Warto podkreślić, że breloki 3D bardzo łatwo dopasować do grafiki firmowej, gdyż ilość modeli i kształtów spełnia w tym zakresie wymagania nawet dość trudnych projektów.

 

Metalowa konstrukcja breloka pokrytego chromem jest bardzo trwała i w połączeniu z wysoką trwałością naklejek wypukłych 3D powstają breloczki o funkcji reklamowej, które przez wiele lat będą umacniały dobrą relację z naszymi klientami.

 

Ciekawą ofertę breloków 3D znajdziesz na stronie: http://www.breloki3d.pl/

 

Dość specyficzna produkcja to breloki z żetonem do wózka sklepowego. To szczególnie pożądany przez klientów model, gdyż często rozwiązuje też naszym klientom problem braku drobnych, aby skorzystać z wózka sklepowego. Jeśli Wasi klienci będą korzystali z breloka 3D z żetonem reklamowym z Waszym logo, firma będzie im się kojarzyła jako szczególnie pomocna i ułatwiająca rozwiązywanie codziennych problemów. Dla Was to z kolei spore ułatwienie w budowaniu dobrego wizerunku firmy wśród klientów.

 

Aby breloki 3D okazały się ekonomiczną inwestycją w rozwój firmy polecamy rozważyć produkcję w większych nakładach niż minimalne 100 sztuk. Breloki 3D będą wówczas tańsze w produkcji.

 


 

Jeśli zainteresowały Cię breloki 3D, wybierz dla siebie model, klikając poniżej:

przycisk wyceny produkcji: breloki 3D

 


 

Lubisz breloki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup