Litery naklejki 3D to nowoczesne oznakowanie

Litery naklejki 3D - przykład produkcji na folii srebrnej matowej.

Produkowane przez nas litery naklejki 3D są dość charakterystyczne i służą przeważnie wyjątkowo estetycznemu oznakowaniu produktów.

 

Zestaw liter o różnych nietypowych kształtach, które jako całość dają niepowtarzalną formę napisów wypukłych 3D sprawdza się doskonale jeśli chcemy, aby oznakowanie nadało produktowi pozytywnych cech, przez co produkt będzie dobrze oceniany przez klientów.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Przekłada się to w znaczący sposób na sprzedaż, gdzie nasze litery naklejki 3D są umocnieniem i potwierdzeniem dla klienta jakości produktu i profesjonalizmu firmy, która je stosuje.

 

Litery naklejki 3D - przykład produkcji na folii srebrnej matowej.

Teraz litery naklejki 3D stały się dostępne dla szerokiego grona firm zainteresowanych taką formą prestiżowego oznakowania swoich wyrobów. Wcześniej nie były zbyt popularne i były dostępne cenowo tylko dla dużych firm produkcyjnych, które znakują nimi do dziś swoje produkty takie jak urządzenia AGD lub samochody.

 

Dziś ze względu na wprowadzenie przez naszą firmę POLINAL takiej opcji produkcyjnej dostępnej ekonomiczne dla szerokiego grona mniejszych firm, nasi klienci stosując litery naklejki 3d mogą zaczerpnąć z doświadczeń promocyjnych i form znakowania zarezerwowanych dotychczas jedynie dla dużych koncernów produkcyjnych.

Ze względu na wciąż niewielką popularność produktu jakim są litery naklejki 3D zastosowanie ich dziś będzie bardzo silnym wyróżnieniem się od konkurencji.

Warto podkreślić, że kształt w realizacjach takich liter wypukłych 3D nie jest przeważnie ograniczeniem i nasze zaplecze produkcyjne poradzi sobie z wszystkimi projektami, które spełniają minimalne kryteria, aby wyprodukować takie litery naklejki 3d.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup