Litery wypukłe 3D tworzące napisy wypukłe.

napisy 3d

Litery wypukłe 3D, które produkujemy stały się ostatnio bardzo popularnym sposobem na wyjątkowo estetyczne oznakowanie produktów lub stworzenie niepowtarzalnego wyglądu logo. Ciąg liter wypukłych, tworzący cały napis wypukły jest wyjątkowo prestiżowym produktem.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Tego typu litery wypukłe często realizowane są na bardziej szlachetnych w wyglądzie foliach, takich jak folia srebrna lustrzana lub matowa, czy też folie złote. Ale to nie reguła, bo również znakomity efekt można uzyskać produkując takie napisy wypukłe 3D na folii białej z zadrukiem pełnokolorowym.

 

Czy są jakieś ograniczenia gdy zlecamy do produkcji tego typy litery wypukłe? Czy takie napisy wypukłe można zrealizować w każdym wymiarze?

 

To częste pytania jakie zadają nam klienci. Przy zleceniu do produkcji trzeba pamiętać o tym, aby najwęższe elementy napisów wypukłych 3D miały co najmniej 2,5 mm. Minimalna szerokość poszczególnych elementów napisu nie może być mniejsza niż właśnie 2,5 mm.

 

To warunek pozytywnej oceny projektu napisów wypukłych do tego typu produkcji.

 

Prezentujemy nowy sposób oznakowania litery wypukłe 3D - napisy wypukłe.

Przykład naszej produkcji – litery wypukłe 3D tworzące napis wypukły o niepowtarzalnej formie wizualnej.

 

W jaki sposób naklejać takie napisy, aby wszystkie litery wypukłe znalazły się w odpowiednim miejscu?

 

Opracowaliśmy na to dobry sposób. Każda produkcja zawierająca litery wypukłe ma nanoszoną dodatkową folię transportową, która powoduje, że można w łatwy sposób przenieść cały ciąg liter wypukłych na miejsce przeznaczenia.

 

Co potrzebne jest aby wycenić litery wypukłe tworzące napis?

 

Do takiej wyceny prosimy podać skrajne wymiary napisu oraz koniecznie załączyć jego zarys kształtu. Jeśli jest już dostępna wersja wektorowa (Corel Draw .CDR) to najlepiej załączyć taki plik. Będziemy mogli wtedy od razu przygotować projekt liter wypukłych pod produkcję.

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup