Magnesy reklamowe 3D już dostępne.

Przykład produkcji magnesów.

Dziś chciałbym przybliżyć Ci magnesy reklamowe, rodzaj naklejek, które również mamy już w ofercie produkcyjnej, ale są dość nietypowe, bo zamiast warstwy klejącej mają podkład magnetyczny.

 

Tego typu produkcje wykorzystywane są jako gadżet reklamowy na lodówki, lub na wszelkie podłoża,które są metalowe. Zaletą naklejek magnetycznych jest fakt, że bardzo łatwo zdjąć je i założyć w innych miejscach reklamowych. Jest to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie do czasowego znakowania samochodów firmowych, gdyż nie wymaga trwałego nanoszenia naklejek.

 

Takie magnesy reklamowe produkujemy zarówno w formie płaskiej jak i wypukłej 3D, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych technik nadruku – tak samo jak w przypadku tradycyjnych naklejek.

 

Zapraszam do składania zapytań o tego typu produkcje magnetyczne, które są jeszcze wśród wielu firm mało rozpowszechnione, a dzięki temu bardzo łatwo wyróżnić nimi swoją firmę na tle konkurencji.

 

WYCENA PRODUKCJI MAGNESÓW

 

Lubisz magnesy reklamowe ?


Poczytaj też podobne wpisy:

    Brak podobnych wpisów

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup