Naklejki 3D – im więcej, tym taniej..

Naklejki 3D POLINAL

Kwestia ceny naklejki 3D jest dla naszych Klientów zwykle istotna. Dlatego podpowiadamy co zrobić, aby ograniczyć maksymalnie koszty produkcji.

 

Charakterystyczna dla wielu produkcji poligraficznych w tym i naklejek 3D jest zasada, że cena jednostkowa może się zmieniać wraz ze zmianą nakładu produkcyjnego.
Wraz ze wzrostem nakładu produkcyjnego koszt produkcji naklejki 3D maleje. I odwrotnie – cena naklejek 3D rośnie, gdy nakład produkcyjny chcemy zmniejszyć.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Jak to się dzieje, że cena naklejek 3D dla różnych nakładów potrafi zmienić się w znaczący sposób?

 

Odpowiedzią jest tutaj rozkład stałych kosztów produkcyjnych. Gdy realizujemy mały nakład, początkowe koszty produkcji są dość wysokie i rozkładają się na niewielką ilość naklejek 3D. Gdy natomiast policzymy koszty produkcji dla większego nakładu, wszystkie koszty produkcji naklejek 3D rozkładają się na dużą ilość stąd możemy wtedy zaproponować ceny, które często pozytywnie zaskakują naszych klientów.

 

Co zatem polecamy robić wyceniając naklejki 3D?

Polecamy oprócz nakładu, który jest wstępnie założony do wyceny, wycenić również dla porównania nakład większy. Może się okazać, że koszty naklejek 3D będą wtedy na poziomie jaki sprawi, że będzie można na przykład stosować je masowo na produktach. Często staramy się też sami proponować naszym Klientom większe nakłady, aby oszczędzali na naszych produktach i korzystali jak najwięcej na ich stałym stosowaniu.

 

A co jeśli nie potrzebuję teraz większego nakładu na naklejki 3D?

Wtedy polecamy sprawdzić planowane zużycie naklejek 3D w czasie, ponieważ nasze naklejki 3D można długo magazynować bez straty na ich jakości (zalecamy okres przechowywania przed naklejeniem do 2 lat).

 

Polecamy więc wyceniać naklejki 3D również dla większych nakładów i zamawiać z przewidywaniem zużycia w dłuższym czasie. Dzięki temu produkcja będzie dla Was bardziej ekonomiczna.

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

One Response

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup