Naklejki 3D można zrealizować na folii transparentnej

Zobacz jaki efekt uzyskasz zamawiając naklejki 3D na folii przezroczystej.

SONY DSC

Naklejki 3D można zrealizować również ze specjalnym efektem widocznego podłoża naklejki po jej użyciu. Poliuretan, który pokrywa naklejkę 3D ma tą właściwość, że jest przeźroczysty i jeśli dodamy do tego również transparentną folię podłoża, to wtedy nadrukowana grafika może mieć różne tło, w zależności od tego na jaki kolor tła użyjemy naklejki 3D.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Naklejki 3D na folii transparentnej to dobry sposób na uzyskanie bardzo ciekawego efektu koloru podłoża.

 

Poniżej przykład takiej produkcji obrazujący, jakiego efektu można się spodziewać po naklejkach 3D na folii przeźroczystej.

Naklejki 3D na folii przeźroczystej

 

Kiedy najlepiej wykorzystać efekt zmiany koloru podłoża naklejki 3D w zależności od podłoża aplikacji?

 

Ma to bardzo przydatne zastosowanie wtedy, kiedy mamy w ofercie produkty bardzo różne kolorystycznie, a nie chcemy przygotowywać wielu projektów kolorystycznych naklejki do produkcji. Często jest też tak, że bardzo trudno dobrać dobrze kolor podłoża do koloru druku i wtedy szybciej i dokładniej będzie użyć transparentnego tła.

 

Warto tutaj podkreślić, że też nie wszystkie projekty nadruku będą nadawały się do takiego użycia z folią transparentną.

 

Przykładowo projekty, które zawierają grafikę zdjęciową mogą być mało czytelne na zróżnicowanych kolorach podłoża. Technika nadruku cyfrowego też często może okazać się w tym przypadku zbyt mało wyrazista i efekt może nie być wtedy zadowalający. Ale jesteśmy do Twojej dyspozycji, żeby każdy projekt przed taką produkcją dobrze ocenić, często wykonując próbę wydruku na folii przeźroczystej. Daje to pewność, że konkretny projekt dobrze sprawdzi się dla wielu, często kontrastujących ze sobą kolorów podłoża.

 

W przypadku takich naklejek 3D polecamy użycie bardzo wyrazistych kolorów w projektach, aby efekt czytelności był zachowany dla jak największej grupy kolorów podłoża.

 

Zapraszamy więc do kontaktu i eksperymentowania z podłożem naklejki 3D. Daje to nowe możliwości i pozwala wykorzystać nasze naklejki w ciekawy sposób dla promocji i wyróżnienia firmy.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup