Planujesz stałe zużycie naklejek 3D?

Jak wykorzystać naklejki 3D.

Jeśli nasze naklejki 3D są dla Twojej firmy stałym elementem wykończenia produktów lub wpisały się na stałe w codzienne działania promocyjne, wtedy mamy dla Ciebie specjalną propozycję współpracy. Możemy działać wspólnie w oparciu o deklarowaną i przewidywalną ilość stałego zużycia nalepek i dostarczać Twojej firmie nasze produkty w ustalonym rytmie większych dostaw.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Jakie wynikną z tego korzyści dla Twojej firmy?

Przede wszystkim masz zapewnione stałe i nieprzerwane dostawy produktu, który wspiera rozwój Twojej sprzedaży i jest ważny dla prawidłowego działania firmy.  Nie musisz martwić się o zamawianie, pamiętać o stanach magazynowych. Jesteśmy na tyle elastyczni produkcyjne, że plany zużycia i zamówień będziesz mógł też w pewnym stopniu zmieniać terminowo w zależności od potrzeb i zmieniającego się zapotrzebowania. Oprócz korzyści logistycznych wynikających z takiego “automatycznego” zamawiania są też korzyści finansowe. Przy takiej stałej i długoterminowej współpracy będziemy mogli zaproponować Twojej firmie jeszcze bardziej korzystne warunki cen i terminów płatności. Produkcja zaplanowana i w większych nakładach to zawsze produkcja tańsza. Zależy nam na tym, żeby nasze dostawy były jak najbardziej ekonomiczne. Regularny cykl większych dostaw to także zmniejszenie kosztów i ilości samych wysyłek. Dzięki temu Twoja firma odnotuje kolejne oszczędności.

Jeśli zainteresował Cię taki model współpracy z naszą firmą napisz w tej sprawie na adres: a.lukomski@polinal.pl.  Ustalimy wspólnie wtedy dokładnie zapotrzebowanie i zaprojektuję dla Ciebie plan korzystnej dla Ciebie stałej współpracy opartej o zaplanowany cykl dostaw.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup