Naklejki wypukłe 3D jako sposób znakowania.

Naklejki wypukłe 3D wykorzystywane są często do masowego znakowania produktów.

SONY DSC

Jednym z bardzo częstych sposobów wykorzystania naklejek wypukłych 3D jest użycie ich do znakowania produktu. Taka forma utrwalania logo produktu powoduje, że dzięki naklejkom nabiera on większej wartości i jest postrzegany jako kompletny i bardziej atrakcyjny dla klienta.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Naklejki wypukłe 3D użyte w tym celu najczęściej zawierają logo produktu i adres strony internetowej producenta lub oznaczenie numeryczne produktu.

 

Naklejki wypukłe 3D stosowane do oznakowania produktu

Przykład naklejki wypukłej 3D stosowanej do oznakowania miejsca lub produktu.

 

W przypadku znakowania poprzez naklejki wypukłe 3D użycie większej ilości informacji nie wpłynie dobrze na postrzeganie produktu, gdyż tak użyte naklejki mają głównie eksponować ważne informacje i współgrać wizerunkowo z produktem.

 

Aby osiągnąć taki efekt bardzo często projektujemy naklejki wypukłe 3d zgodnie z kolorystyką i stylem samego produktu. Zapewnia to doskonały i zamierzony efekt współgrania – uzupełnienia i wpływa dobrze na postrzeganie jego jakości. Takie naklejki wydają się być wtedy częścią produktu, gdyż są idealnie z nim skomponowane.

 

Naklejki wypukłe 3D wykorzystywane do znakowania produktu

Zdjęcie przedstawia przykład naklejki wypukłej 3D, która stosowana jest do oznaczenia konkretnego modelu produktu.

 

Polecamy podnosić wartość swoich produktów używając do tego naklejek wypukłych 3D. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem efektu uszlachetnienia swojego produktu stosuj naklejki wypukłe 3D.

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup