Naklejki wypukłe jako element uzupełniający.

Naklejki wypukłe w roli estetycznego wykończenia produktu.

SONY DSC

Ciekawym sposobem na wykorzystanie możliwości jakie dają naklejki wypukłe jest użycie ich jako elementu, który uzupełnia wizualnie produkt.

 

Realizowaliśmy takie między innymi dla producenta siedzeń w autokarach, gdzie projektem naklejki był zwykły czarny kwadrat o wymiarach kilkunastu milimetrów i lekko zaokrąglonych narożach. Może się wydawać to dziwne, ale właśnie taką naklejkę wypukłą potrzebował nasz klient, aby precyzyjnie zamaskować pewien otwór technologiczny w obudowie siedzeń.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Jest to nieco mniej popularne zastosowanie, gdyż zwykle taka naklejka nie ma żadnej treści ani specjalnej grafiki oprócz kolorystyki, która ma być zgodna z produktem.

 

Naklejki wypukłe można zastosować w taki sposób, gdyż mają klika atutów, które na to pozwalają. Przede wszystkim są samoprzylepne i można je łatwo trwale przymocować odklejając tylko z arkusza. Poza tym kolorystyka i kształt naklejek wypukłych jest na tyle dowolna, że pozwala na wpasowanie się we wszelkie miejsca, które wymagają być estetycznie wykończone.

 

Ostatnio dostarczaliśmy też w tym celu naklejki wypukłe producentowi nietypowych rolet okiennych, gdzie nasze naklejki służą mu jako sposób na zamaskowanie śruby mocowania i nadanie uchwytom rolet eleganckiego wyglądu.

 

Naklejki wypukłe jako element uzupełniający

Przykład realizacji naklejek wypukłych, które są elementem uzupełniającym w produkcie.

 

W tym przypadku kształt jaki i kolorystyka nie była już tak prostą sprawą, ale udało nam się sprostać oczekiwaniom klienta.

 

Było to bardzo ciekawe zastosowanie naszych produktów, z którym się wcześniej jeszcze nie spotkaliśmy, ale pomysł klienta na wykorzystanie naszych produktów okazał się bardzo dobry.

 

Miejsca, w których stosuje się naklejki wypukłe jako element uzupełniający w produkcie, to najczęściej zagłębienia technologiczne z widocznym mocowaniem lub śrubą i połączenia elementów, które chcemy zamaskować.

 

Jeśli masz w swoim produkcie ten problem, że nie wiesz jak “dokończyć” jego produkcję w estetyczny sposób, naklejki wypukłe mogą być w tym przypadku bardzo pomocne. Pomyśl nad takim zastosowaniem naklejek i skonsultuj to z nami. Chętnie podpowiemy jak wykorzystać te produkty w Twojej działalności.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup