Naklejki wypukłe z logo to też naklejki serwisowe.

SONY DSC

Bardzo popularnym zastosowaniem dla naklejek wypukłych jest naklejanie ich na urządzenia i produkty, które są co jakoś czas serwisowane. Przykładem takich urządzeń są kasy fiskalne, urządzenia ksero, drukujące, sprzęt komputerowy i wiele innych.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Firma serwisująca, która zastosuje w ten sposób naklejki wypukłe zapewnia sobie praktycznie stałego klienta i regularne zyski z usług serwisowych.

 

Na takiej naklejce wypukłej znajdują się zwykle dane do szybkiego kontaktu z serwisantem, czyli telefon i adres e-mail do zgłoszeń i często logo firmy. Warto tutaj wspomnieć, że na projektach takich naklejek dane kontaktowe są szczególne wyeksponowane i czytelne aby maksymalnie ułatwić klientowi kontakt.

 

Naklejki wypukłe jako sposóba na ułatwienie kontaktu.

Przykład naklejek wypukłych, których celem jest ułatwienie kontaktu z firmą lub organizacją.

 

Takie naklejki wypukłe zawierają często słowa i opisy wskazujące na cel kontaktu czyli przykładowo: SERWIS, SERWIS ZAPEWNIA, OPIEKA SERWISOWA itp.

Wszystko to jest wizualnie i kolorystycznie połączone z logo lub nazwą firmy co też daje dodatkowy, pozytywny efekt stałej reklamy i “wklejenia” się w pewien sposób w pamięć klienta.

Jeśli klient ma problem ze sprzętem, który został w ten sposób oznakowany jest niemal pewne, że w pierwszej kolejności skontaktuje się z firmą serwisową, którą znajdzie na sprzęcie.

Często firmy traktują takich serwisantów tak, jakby mieli z nimi umowę o stałej współpracy na obsługę i serwis sprzętu.

 

Serwisant naklejając swoje naklejki wypukłe w pewien sposób deklaruje chęć stałej opieki nad “oznakowanym” sprzętem i wskazuje od razu klientowi komu ma w tym temacie zaufać.

 

Jeśli więc Twoja działalność to również usługi serwisowe i zależy Ci aby klienci zostali z Tobą na dłużej zwiększając Twoje zyski, to koniecznie stosuj naklejki wypukłe w wersji naklejek serwisowych.

 

Zapewni Ci to regularny i stały dochód z usług serwisowych.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Lubisz nalepki ?


Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup