Popularne zastosowania naklejek 3D

Przykładowe zastosowania naklejek 3D

Z tego, co obserwujemy, nasi klienci wykorzystują naklejki wypukłe na wiele różnych sposobów. Mogą być one metodą masowego znakowania produktów, które sprzedajesz. Wtedy najczęściej naklejki 3D pełnią rolę promocji wizerunku firmy i jej logotypu. Często też są przy tym dane kontaktowe.

 

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

 

Bardzo częste zastosowanie to użycie nalepek 3D jako sposobu utrzymania regularnego kontaktu ze swoimi stałymi klientami. Znakuje się w ten sposób sprzęt, który wymaga cyklicznego serwisowania. Zwykle projekty, które przygotowujemy w tym celu zawierają najważniejsze dane kontaktowe bezpośrednio do serwisu lub działu sprzedaży.

Wykorzystanie etykiet 3D do utrzymania stałego kontaktu z odbiorcami.

Mamy też wiele potwierdzeń na to, że etykiety wypukłe wykorzystywane są jako oznaczenia do paneli sterowania różnymi urządzeniami. Wtedy często projektujemy takie naklejki w opcji produkcyjnej z otworem lub w zupełnie nietypowym kształcie. Niezależnie od wykorzystania, naklejki wypukłe pracują zawsze na różne sposoby dla dobra Twojej firmy. Utrwalają jej wizerunek, nadają wartość produktom i pomagają zwiększać sprzedaż promując Twoją firmę w wielu miejscach jednocześnie.

Aby wycenić własne naklejki wypukłe odwiedź stronę producenta: http://www.polinal.pl/naklejki-wypukle-3d.html

Sprawdź, czy masz w firmie jeszcze zapas swoich naklejek3D. Nie warto przerywać działań promocyjnych zwiększających sprzedaż.

 

Poczytaj też podobne wpisy:

O autorze

Napisał:

Menedżer sprzedaży w firmie POLINAL. Czuwa nad zapewnieniem klientom wysokich standardów obsługi i produkcji.

         

Naklejki wypukłe to skuteczna reklama

Ilość zastosowań naklejek wypukłych sprawia, że również Twoja firma powinna rozważyć ich stosowanie.

       

Zapraszamy do zapoznania się z tym tematem i korzyściami jakie dają firmie naklejki wypukłe. Są wyjątkowo ciekawym sposobem na promocję firmy lub znakowanie produktu.

Bezpieczny zakup